Autosalon Suzuki Příbram

Vážení zákazníci, 

naše společnost Louwman Motor Příbram s.r.o. provozuje autosalon Suzuki v Příbrami, ve kterém nabízí nejširší nabídku předváděcích vozů.

Od června roku 2009 provozuje dealerství Ford V Příbrami, jsme dceřinou firmou společnosti Louwman Motor Praha s.r.o. Ta již na českém trhu působí jako autorizovaný prodejce a servis značky TOYOTA v Praze a Ústí nad Labem a dále jako jediný autorizovaný prodejce značky LEXUS v Čechách.

Obě firmy jsou nedílnou součástí LOUWMAN GROUP, která byla založena v Holandsku v roce 1923 jako rodinný podnik. Na evropském trhu zastupuje Louwman Group značku TOYOTA od roku 1964 a od roku 1990 i značku LEXUS. Dnes patří mezi vedoucí automobilové společnosti v Evropě a dominuje svým postavením na automobilovém trhu.

V Příbrami se prezentujeme obchodním jménem FORD LOUWMAN a od října roku 2013 i SUZUKI LOUWMAN. Působištěm je provozovna v Dubně 120 - Příbram (na příjezdu od Prahy).

Jméno Louwman Vám dáva záruku, že se spojíte s tím správným partnerem ve světě Ford i SUZUKI

V oblasti servisních služeb jsme pro Vás připravili zvýhodnění cen servisních prací shrnutých v novém a zjednodušeném ceníku sazeb. Prodejní team je připraven Vám kdykoliv prezentovat všechny aktuální modely značky FORD i SUZUKI a předložit Vám nejlepší možnou nabídku „šitou na míru“ právě Vám. Kompletní modelová řada je Vám též k dispozici ve formě předváděcích vozů.

Velmi se těšíme na Vaši návštěvu. Rádi Vám budeme kdykoliv k dispozici, abychom napomohli splnit Vaše přání a překonali Vaše očekávání. Přijměte tedy naše pozvání do autosalonu a servisu FORD a SUZUKI společnosti LOUWMAN MOTOR PŘÍBRAM s.r.o., Dubno 120, Příbram

Jsme zde pro Vás

                                              Váš tým   LOUWMAN

        

        

        

        

Opatřením proti šíření korona viru

Vážení zákazníci,

těšíme se na Vaši návštěvu v našem znovuotevřeném autosalonu Suzuki. Je pro nás velmi důležité zaručit bezpečný a pohodlný nákup nového vozidla Suzuki. Proto je u nás vytvořeno hygienické a bezpečné prostředí pro zákazníky díky dodržování těchto zásad:

·         Dodržujeme zásadu „žádné podávání rukou“ v celém autosalonu.

·         U vstupu jsou k dispozici jednorázové rukavice a desinfekce.

·         Všichni zaměstnanci používají roušky a rukavice a jsou bez příznaků onemocnění.

·         Mezi zaměstnanci a zákazníky se dbá na dodržení 2m odstupu.

·         Pravidelně se dezinfikují exponované povrchy jako stoly, kliky dveří apod. Stůl pro jednání se zákazníkem je dezinfikován po každé návštěvě. Pravidelně se dostatečně větrá.

·         Všechny vozy (vystavené na saloně, předváděcí, určené k předání, zákaznické vozy vydávané zákazníkům po servisním zásahu) se pečlivě dezinfikují. Po každé prezentaci vozu dojde k dezinfekci exponovaných povrchů.

·         Předváděcí jízdy se účastní jen jeden zákazník a jeden prodejce, kdy oba mají ochranné prostředky (roušky a rukavice) a  prodejce sedí na zadním sedadle.

·         Před a po předváděcí jízdě dojde k dezinfekci rukou prodejce i zákazníka. Rovněž se po každé předváděcí jízdě vydezinfikuje testovací vůz.

·         Je plánováno max. 1 předání vozu zákazníkovi ve stejný čas. Je doporučeno, aby se předání vozu účastnil jen sám zákazník. Po dohodě je možné doručení vozu na adresu zákazníka.

Děkujeme za přízeň a přejeme všem zákazníkům zejména pevné zdraví!

Váš dealer Suzuki Louwman Motor Příbram